Demonstrace na Letné 28.11. 2021 od 14:00

26. 11. 2021 0 Od Jan Novák
0
0

Vážení občané České republiky, naše země se po roce opět propadá do nouzového stavu. Přes veškeré sliby a prognózy vládních odborníků nastalo po roce opět období temna. Boj s Covid 19 se nikam neposunul. Stále léčíme paralenem a izolací. Nemocnice mají hluboký podstav personálu a naše děti se stávají rukojmí očkování a karantén.

Vláda v ČR zcela záměrně porušuje Ústavu ČR a to ve jménu tzv. vyššího blaha! Vědomě ničí střední podnikání, vzdělání a zdraví svých občanů. Krok po kroku nás zbavuje základních svobod, odvahy a svědomí. Musíme této vládě říci jasné NE- porušování Ústavy ČR, NE – povinnému očkování, NE – selektivnímu omezování živnostníků a podnikatelů, Ne – rozdělování a uzavírání společnosti. Teď jde opravdu o vše! Náš tichý souhlas s proti zákonnými n aařízeními, bude další krok ke ztrátě svobody a demokracie v naší zemi. Budoucnost naše i budoucnost našich dětí teď závisí na každém z nás.

Své první můžete vyjádřit již tuto neděli 28.11., a to na Letenské pláni ve 13.00. Více podrobností najdete v přiloženém plakátu.

Další odpor v ulicích můžete vyjádřit na následovných akcích:

1.12. 2021 – Podpora generální evropské stávky za demokracii

24.12. 2021 – Vánoční setkání lidí dobré vůle u tradiční rybí polévky – 12:30 až 14:00 Staroměstské náměstí Praha

31.12. 2021 Silvestrovská demonstrace za svobodu v roce 2022 18:00 až 2:00 Staroměstské náměstí Praha

Souběžně s protestními akcemi připravujeme různé podpory občanům naší země:

REBELSKÝ MANUÁL A SEZNAM PODNIKŮ BEZ PODMÍNEK

INFORMAČNÍ LINKA PRO SVOBODNÉ OBČANY

PETICE PROTI POVINNÉMU OČKOVÁNÍ V PÍSEMNÉ  A ELEKTRONICKÉ PODOBĚ 

PETICE NA SBĚR PODPISŮ PRO NAŠEHO PREZIDENSKÉHO KANDIDÁTA

Tématická videa:


Děkujeme Jakub Olbert a Jiří Janeček
www.otevremecesko.cz

Vážení občané České republiky,

naše země se po roce opět propadá do nouzového stavu. Přes veškeré sliby a prognózy vládních odborníků nastalo po roce opět období temna. Boj s Covid 19 se nikam neposunul. Stále léčíme paralenem a izolací. Nemocnice mají hluboký podstav personálu a naše děti se stávají rukojmí očkování a karantén.

Vláda v ČR zcela záměrně porušuje Ústavu ČR a to ve jménu tzv. vyššího blaha! Vědomě ničí střední podnikání, vzdělání a zdraví svých občanů. Krok po kroku nás zbavuje základních svobod, odvahy a svědomí. Musíme této vládě říci jasné NE- porušování Ústavy ČR, NE – povinnému očkování, NE – selektivnímu omezování živnostníků a podnikatelů, Ne – rozdělování a uzavírání společnosti. Teď jde opravdu o vše! Náš tichý souhlas s proti zákonnými n aařízeními, bude další krok ke ztrátě svobody a demokracie v naší zemi. Budoucnost naše i budoucnost našich dětí teď závisí na každém z nás.

Své první můžete vyjádřit již tuto neděli 28.11., a to na Letenské pláni ve 13.00. Více podrobností najdete v přiloženém plakátu.

Další odpor v ulicích můžete vyjádřit na následovných akcích:

1.12. 2021 – Podpora generální evropské stávky za demokracii

24.12. 2021 – Vánoční setkání lidí dobré vůle u tradiční rybí polévky – 12:30 až 14:00 Staroměstské náměstí Praha

31.12. 2021 Silvestrovská demonstrace za svobodu v roce 2022 18:00 až 2:00 Staroměstské náměstí Praha

Souběžně s protestními akcemi připravujeme různé podpory občanům naší země:

REBELSKÝ MANUÁL A SEZNAM PODNIKŮ BEZ PODMÍNEK

INFORMAČNÍ LINKA PRO SVOBODNÉ OBČANY

PETICE PROTI POVINNÉMU OČKOVÁNÍ V PÍSEMNÉ  A ELEKTRONICKÉ PODOBĚ 

PETICE NA SBĚR PODPISŮ PRO NAŠEHO PREZIDENSKÉHO KANDIDÁTA

Tématická videa:

https://rumble.com/vpu31t-pozvnka-na-festival-odvahy-a-svobody-28.11.2021.html

https://rumble.com/vpu2pv-okovn-funguje-sgra.html

https://rumble.com/vpu2o7-okovn-funguje-dda.html

https://rumble.com/vpu265-okovn-funguje-dda.html

https://rumble.com/vpu25l-okovn-funguje-kamardi.html

https://rumble.com/vpu24h-okovn-funguje-covidista.html


Děkujeme Jakub Olbert a Jiří Janeček
www.otevremecesko.cz