Vaxeři útočí a lidé s mozkem jsou cíl

Vaxeři útočí a lidé s mozkem jsou cíl

19. 12. 2021 0 Od Jan Novák
Photo 201437442 / Injection © Grungemaster | Dreamstime.com

Nelze přehlédnout moderní zneužívání pojmu “antivaxer” na všechny co se nechtějí nechat násilím očkovat neprověřenou, neschválenou, experimentální a podle všeho velmi nebezpečnou takzvanou “vakcínou” což je experiment kvůli kterému musel být předefinován pojem vakcína, protože to podle dosavadních standardů žádná vakcína není.

Tvz. “antivaxeři” jsou napadáni obviňováni z šíření viru COVID-19 i přesto , že ho šířili především očkovaní jedinci, kteří nemuseli do karantény a ani bych je zdaleka ne všechny nazval slovem “vaxeři” , mnoho z nich jsou oběti, které pochopili jiní nechtějí nikomu nic vnucovat a také se starají o sebe ne o mě, ale jiní chtějí očkovat ostatní a jejich rodiče a děti, jsou agresivní – protože jen jejich názor je univerzální pravda a měl by být snad i uzákoněn – ano to už jsou opravdoví Vaxeři pokud tedy chceme zůstat u toho se vzájemně urážet a obviňovat a nejlépe dojít občanské válce.

Jinak jsou to jen agresivní mainstreamoví hlupáci, ale bohužel svoji agresivitou nebezpeční a podporovaní velkými především státními medii i státem a úřady přímo.

Antivaxeři – je třeba zvážit rizika a přínosy a každý má právo rozhodnout se sám ( pojem antivaxer je tedy nesmyslný )
Vaxeři – nepřemýšlejte a prostě si tu věc píchněte nebo Vás k tomu donutíme ( ano tady pojem vaxer asi sedí )

Kdo je tu tedy komu opravdu velmi nebezpečný ? Odpovězte si sami……..